Vybavení
Rezervujte online!
Online rezervace ubytování.
  • Příjezd
    Den . Měsíc
  • Odjezd
    Den . Měsíc

Pokoje

V chalupě se nachází celkem 8 ložnic. V prvním patře jsou 4 ložnice a každý pokoj má vlastní sociální zářizení. V podkroví jsou pak další 4 ložnice a dostatečný komfort zajišťují dvě samostatné koupelny. 

Čtyřlůžkový pokoj

(s přistýlkou) č.2 a č.3

V prvním patře se nachází 2 čtyřlůžkové pokoje s možností přistýlky.

V pokoji je umístěna manželská postel a palanda se dvěma lůžky. Dále je zde možnost přidat další lůžko, takže je pokoj ideální pro rodiče až se třemi dětmi. Pokoj má vlastní koupelnu (wc, sprcha, umyvadlo) s výhledem na lipenské jezero.

 

Čtyřlůžkový pokoj č.4 a č.5

Na patře se též nachází dva čtyřlůžkové pokoje.

Čtyřlůžkový pokoj bez možnosti přistýlky má manželskou postel a palandu pro dva. K dispozici je vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. 

 

Podkrovní velký pokoj č. 7

Další pokoj v podkroví může poskytnout nocleh až pro šest osob. Samostatná koupelna (umyvadlo, toaleta, sprchový kout) je hned přes chodbu na dva kroky.

Pokoj je velice variabilní, takže množství lůžek v rámci podkroví se dá upravit na míru.

 
 

Podkroví samostatné malé č. 6

Tento menší samostatný pokoj v podkroví má po celé délce velké ležení o rozměrech 180x360 cm. Vhodné pro dva dospělé + jedno až dvě děti nebo v něm velice rády spí děti samy. Na postel se jich neskládá i šest.

Koupelna je umístěna hned vedle pokoje na chodbě. Je společná ještě pro vedlejší velký podkrovní pokoj.

 V pokoji je umístěna chytrá TV a Wi-Fi připojení.

Podkrovní dvoupokoj č. 8-9

V uzavřeném podkrovním dvoupokoji je jeden velký pokoj, který poskytne pohodlné přespání až šesti nocležníkům, dále jeden předpokoj s velkým ležením pro dva dospělé a vlastní společná koupelna jen pro tyto pokoje.

V koupelně je standardně umístěno umyvadlo s toaletou a sprchovým koutem.